5, 2018 (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu trzydziestu minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii, twierdzą naukowcy

5, 2018 (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu trzydziestu minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii, twierdzą naukowcy

Liczba tych przypadków wzrosła o 40% od 2017 roku, podało CDC, a 94 dzieci zmarło na tę chorobę w 2018 roku.

„Jest to tragiczna konsekwencja epidemii chorób przenoszonych drogą płciową” – stwierdził Torrone. „Tym ofiarom śmiertelnym można całkowicie zapobiec”.

Noworodki chorują na kiłę, jeśli ich matki są nieleczone i zakażone. CDC poradziło, ponieważ kiłę można wyleczyć, dlatego niezwykle ważne jest, aby kobiety poddały się badaniu przesiewowemu pod kątem zakażenia podczas pierwszej wizyty prenatalnej. Kobiety o większym ryzyku powinny być ponownie przebadane w rozkładzie.

Według Torrone’a niewystarczająca opieka prenatalna jest prawdopodobnie jednym z elementów powodujących wzrost zachorowań na kiłę noworodków. Niemniej jednak problem zaczyna się wcześniej tego dnia, a młode kobiety w USA zapadają na kiłę w tempie, które jest coraz wyższe w ciągu ostatnich kilku lat.

Sytuacje te wzrosły o 36% między 2017 a 2018 rokiem.

„Kiła noworodków rośnie bardzo szybko” – stwierdził Torrone – „i jest to równoznaczne ze wzrostem liczby kobiet w wieku rozrodczym”.

Każdego roku CDC ogłasza wynik swojego STD, którym jest nadzór krajowy. Również z ostatnich 5 lat wnioski są teraz podobne: po kilku latach spadku bezwzględnie najczęściej zgłaszane choroby przenoszone drogą płciową w USA – chlamydia, rzeżączka i kiła – powracają.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 5 grudnia 2018 r. (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu trzydziestu minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii, twierdzą naukowcy.

Szybki test na chorobę przenoszoną drogą płciową oznacza, że ​​klienci mogą od razu rozpocząć terapię, w przeciwieństwie do konieczności czekania na wizytę kontrolną. To może zmniejszyć rozprzestrzenianie się choroby, zgodnie z naukowcami z Johns Hopkins University w Baltimore.

Nazywana testem „w punkcie opieki”, ocena oferuje dokładne wyniki 93% tego okresu dla wyniku, który jest pozytywny w 99% tego okresu dla wyniku negatywnego, jak odkryli detektywi. Analiza została sfinansowana przez ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych (NIBIB).

„Testy w miejscu opieki nad pacjentem robią postępy, które są bardzo delikatne, pewne i łatwe do nauczenia się w krótkim czasie” – stwierdziła Tiffani Bailey Lash w informacji opublikowanej przez instytut. Jest menadżerem programów NIBIB w technologii point-of-care.

Charlotte Gaydos, liderka badań, stwierdziła, że ​​celem technologii w punkcie opieki jest zawsze dostarczanie wyników, które szybko dają pacjentom większy wybór.

„dana osoba z pewnością powinna wybrać, czy ma szpital, odwiedza aptekę, czy ma w domu badanie na diagnozę chorób przenoszonych drogą płciową.reprostal, To podstawa, aby zachęcić osoby do poddania się badaniom” – stwierdził Gaydos, nauczyciel chorób zakaźnych .

Osoby z chorobami przenoszonymi drogą płciową zwykle nie mają objawów, które są oczywiste, co oznacza, że ​​są w stanie nieświadomie rozprowadzać choroby. Obecnie klienci czekają od dwóch do czternastu dni na wyniki testów w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową, a osoby, które zostały przetestowane, mają w rzeczywistości niskie ceny powrotu po wyniki i terapię.

Mogą powstać kobiety z nieleczoną chlamydią. U mężczyzn nieleczona chlamydia może powodować choroby cewki moczowej i problemy, takie jak wzdęcia i tkliwe jądra.

Grupa Johnsa Hopkinsa współpracuje przy badaniu klinicznym, które może doprowadzić do zatwierdzenia testu na obecność chlamydii i w punkcie opieki medycznej w USA.

Naukowcy stwierdzili, że potrzeba jest pilna. Urzędnicy ds. Zdrowia rządu federalnego zgłosili 10% wzrost zachorowalności na choroby przenoszone drogą płciową w latach 2016-2017.

Raport został zamieszczony w numerze czasopisma Choroby przenoszone drogą płciową listopad.

Informacje WebMD od HealthDay DOSTAWCA: Ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych, publikacja wiadomości, 30 listopada 2018 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 19 października 2016 r. (HealthDay News) – (STD) przypadki w USA osiągnęły rekordowy poziom nasycenia w 2015 r., Poinformowali urzędnicy federalni w środę.

Raport wyszczególnił, że było znacznie ponad 1,5 miliona sytuacji, prawie 400 000 i prawie 24 000 przypadków drugorzędowych i pierwotnych (PS), absolutnie najbardziej zakaźnych faz choroby.

W raporcie ujawniono, że największy wzrost odnotowanych sytuacji w latach 2014-2015 miał miejsce w przypadku kiły PS (19%), a zaraz po nim rzeżączki (13%) i chlamydii (6%).

Wyniki zostały opublikowane w „Seksualnie, czyli corocznym raporcie z przekazanego nadzoru” wydany przez amerykańskie Centers for Infection Control and Prevention (CDC).

Te wyniki wskazują na konieczność wzmożonych wysiłków w zakresie zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową, szczególnie tym typom ryzyka, które są największe, stwierdzili urzędnicy.

„Osiągnęliśmy teraz decydujący moment dla świata”, powiedział dr Jonathan Mermin, kierownik ogólnokrajowego Centrum Zapobiegania HIV /, Wirusom, Chorobom przenoszonym drogą płciową i Gruźlicy w CDC w komunikacie prasowym agencji.

„Ceny chorób przenoszonych drogą płciową rosną, a wiele z krajowych systemów zapobiegania faktycznie uległo erozji. Powinniśmy zmobilizować, zrekonstruować i rozszerzyć rozwiązania – albo jednostka i ciężar gospodarczy będą stale się rozwijać” – ostrzegł Mermin.

W ciągu ostatnich kilku lat ponad pięćdziesiąt procent stanów i chorób przenoszonych drogą płciową, czyli lokalnych, doświadczyło cięć w swoich planach wydatków. Te cięcia spowodowały zamknięcie ponad 20 klinik chorób przenoszonych drogą płciową oddziału odnowy biologicznej w jednym tylko jednym, raport odnotował rok. Mniej klinik sugeruje, że ludzie zapłacili za leczenie i testy STD.

Chlamydia, rzeżączka i kiła są uleczalne, a dostęp do szerokiej diagnostyki i terapii ograniczy ich rozprzestrzenianie się, stwierdził CDC.

Większość przypadków chorób przenoszonych drogą płciową pozostaje nieodkrytych i nieleczonych, co naraża osoby na zwiększone ryzyko poważnych i potencjalnie trwałych chorób, takich jak na przykład chroniczny dyskomfort i zwiększone zagrożenie. Ponadto, zgodnie z raportem, choroby przenoszone drogą płciową kosztują amerykański system medyczny prawie 16 miliardów dolarów rocznie.

nastolatki przez wiele lat od 15 do 24 lat oraz homoseksualni i biseksualni faceci osiągnęli największe ryzyko w przypadku chorób przenoszonych drogą płciową i nadal obserwuje się wzrost kiły wśród noworodków, stwierdza raport.

„Skutki zdrowotne kiły -, porodu martwego dziecka, ślepoty lub – mogą być druzgocące” – stwierdziła dr Gail Bolan, kierownik Działu Prewencji Chorób Wenerycznych CDC.https://yourpillstore.com/

„Odrodzenie się wrodzonej kiły, a także nasilający się wpływ wśród homoseksualnych i biseksualnych facetów pomaga zrozumieć, że wielu obywateli USA nie ma rozwiązań profilaktycznych, których chcą. mężczyźni, którzy są biseksualni, są poddawani testom na kiłę przynajmniej raz w roku ”- stwierdził Bolan.

Informacje WebMD od dostawcy HealthDay DOSTAWCY: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 19 października 2016 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone. Robert Preidt HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 września 2019 r. (HealthDay News) – Kobiety, które golą lub woskują loki łonowe, nie są bardziej podatne lub, zgodnie z badaniami, są to nowe badania nad wyzwaniami sugerujące, że domniemane ekstremalne uwodzenie zwiększa zagrożenie (chorobami przenoszonymi drogą płciową) .

Analiza objęła 214 kobiet, które odwiedziły lokalizację na terenie kampusu Ohio State University (OSU) w celu oceny chorób przenoszonych drogą płciową.

Panie wypełniły ankietę dotyczącą ich intymności i zachowań pielęgnacyjnych. Większość (98%) stwierdziła, że ​​zajmowała się pielęgnacją ciała, a od 18% do 54% to osoby ekstremalne, co oznacza, że ​​wyeliminowali wszystkie loki łonowe co najmniej regularnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub co najmniej sześciu. razy w minionym miesiącu.

Około 10% z nich uzyskało wynik pozytywny na chorobę przenoszoną drogą płciową, ale nie ma związku między ekstremalną pielęgnacją a dodatkowo ryzykiem chlamydii lub rzeżączki, zgodnie z badaniami naukowymi opublikowanymi 4 września w dzienniku PLOS One.

Ten opierał się na potwierdzonych laboratoryjnie diagnozach chorób przenoszonych drogą płciową, jak zauważyli naukowcy z OSU, w przeciwieństwie do innych badań.

„W poprzednich badaniach pytano osoby, czy kiedykolwiek cierpiały na chorobę przenoszoną drogą intymną, ale nie ustalaj, czy chorowały na taką chorobę w czasie badania. premiera wiadomości z uczelni. Luster jest po prostu absolwentem, który był byłym absolwentem wellness w miejscach publicznych w Ohio State.

Badania te dodatkowo uwzględniły wszelkie inne aspekty związane z zagrożeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym częstotliwość, czyli zarobki seksualne, walkę i wiek – zauważa Maria Gallo, łącząca nauczyciel epidemiologii i doradcę Lustera w zakresie badań.

„Szczególnie niepokojące jest to, że poprzednia praca nie dostosowuje się do intymnych regularności. Może chodzi o to, że kobiety, które miały więcej stosunków ze zwiększoną liczbą osób – i w konsekwencji były bardziej podatne na infekcje – były bardziej podatne na pielęgnację” – Gallo stwierdził w publikacji wiadomości.

Wybór analizy nie był szokiem, ponieważ nie ma żadnego wyraźnego powodu biologicznego, że golenie lub woskowanie włosów łonowych mogłoby zwiększyć ryzyko wystąpienia chlamydii lub rzeżączki, stwierdził Luster, który jest obecnie badaczem na University of Michigan w Ann Arbor.

Każdego roku wiele nastolatków i młodych dorosłych, według amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention (CDC), ma około 2,86 miliona nowych przypadków chlamydii i 820 000 rzeżączek w Stanach Zjednoczonych.

CDC zaleca osobom aktywnym seksualnie pozostawanie w długotrwałych, wzajemnie monogamicznych związkach z partnerem wolnym od chorób przenoszonych drogą płciową oraz konsekwentne i prawidłowe stosowanie lateksu w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Informacje WebMD z HealthDay DOSTAWCA: Ohio State University, wprowadzenie wiadomości, 4 września 2019 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

WTOREK, 28 sierpnia 2018 r. (HealthDay News) – Stany Zjednoczone przeżywają „gwałtowny i trwały” wzrost, rząd to nowe programy.

Sytuacje, kiła i wszystkie wzrosły w 2017 r., Co oznacza, że ​​jest to czwarty rok, w którym infekcje zaczęły rosnąć.

„Stany Zjednoczone nadal mają naprawdę najwyższe ceny na uprzemysłowionym świecie” – stwierdził David Harvey, dyrektor wykonawczy National Coalition of STD Directors. „Jesteśmy w środku std, czyli absolutnego kryzysu publicznego w tym kraju. To naprawdę kryzys, który tworzyłem przez długi czas”.

Pojawią się również problemy, że rzeżączka może szybko stać się odporna na wszystkie lub jakiekolwiek antybiotyki, które są obecnie urzędnikami w amerykańskich Centrach Kontroli Zakażeń.

Według CDC znacznie ponad 4% przypadków rzeżączki jest obecnie opornych na azytromycynę (), 1 z 2 antybiotyków stosowanych obecnie do wyleczenia infekcji bakteryjnej. To wzrost z 1% w 2013 roku.

„Wybór zwiększa złożoność terapii rzeżączki” – stwierdziła dr Gail Bolan, kierownik działu profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową CDC. „Nasz kraj musi mieć politykę na najbliższą przyszłość. Nasz kraj pilnie potrzebuje dodatkowego leczenia rzeżączki”.

Z dokumentów CDC wynika, że ​​w 2017 roku:

  • Sytuacja na rzeżączkę wzrosła o 67%, z 333 004 do 555 608 rozpoznań. Infekcje wśród mężczyzn prawie się podwoiły, a sytuacja wśród kobiet wzrosła w trzecim z rzędu roku.
  • diagnozy wzrosły o 76%, z 17 375 sytuacji do 30 664 sytuacji. Prawie 7 na 10 infekcji miało miejsce wśród facetów biseksualnych lub gejów.
  • Chlamydia pozostała absolutnie najbardziej chorobą przenoszoną drogą płciową, która jest powszechna w znacznie ponad 1,7 miliona zdiagnozowanych sytuacji, w porównaniu z około 1,6 miliona w poprzednim sezonie. Około 45% sytuacji miało miejsce wśród kobiet w wieku od 15 do 24 lat.

„Po dziesięcioleciach zmniejszania się chorób przenoszonych drogą płciową, w ciągu ostatnich kilku lat cofaliśmy się, które się zmniejszają” – stwierdził Bolan.

Te choroby przenoszone drogą płciową można leczyć antybiotykami, jednak zgodnie z CDC wiele sytuacji pozostaje nieleczonych i nierozpoznanych.

CDC zauważyło, że jeśli nie są leczone, choroby te mogą wpływać na zdolność pary do zajścia w ciążę, powodować ciążę pozamaciczną i poród martwego dziecka, sprzyjać przewlekłemu bólowi miednicy lub brzucha i zwiększać ryzyko zarażenia się lub przeniesienia wirusa HIV.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

WTOREK, 26 września 2017 r. (HealthDay News) – Zupełnie nowe sytuacje w USA osiągnęły rekord wszechczasów 2016 r., Poinformowali we wtorek federalni urzędnicy ds. Zdrowia.

Było 1,6 miliona sytuacji, 470 000 i 28 000 z 12 miesięcy, ogłosiły amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom w swoim corocznym raporcie.

Ponadto warunki te rosną w wielu zespołach, w tym kobiet, dzieci, osób homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.

„Wzrosty z pewnością są wyraźnym ostrzeżeniem przed narastającym zagrożeniem” – stwierdził dr Jonathan Mermin, kierownik ds. Ogólnokrajowego Centrum zapobiegania chorobom wirusowym, chorób przenoszonych drogą płciową i gruźlicy w CDC.

„Choroby przenoszone drogą płciową są z pewnością wrogiem, którego liczba stale rośnie i przewyższa nasze możliwości reagowania” – stwierdził podczas premiery wiadomości agencji.

Kobiety stanowią prawie połowę wszystkich zdiagnozowanych chlamydii, ale kiła i rzeżączka mają coraz większy wpływ na zupełnie nowe kategorie osób.

W latach 2015-2016 wskaźniki kiły wzrosły o prawie 18%. Wiele sytuacji miało miejsce wśród facetów, zwłaszcza gejów i biseksualistów. Zgodnie z raportem połowa chłopaków z tych dwóch drużyn miała dodatkowo HIV.

Jednak wskaźniki kiły wzrosły o 36% wśród kobiet i 28% wśród noworodków w latach 2015–2016. CDC podało, że w 2016 r. Było ponad 600 przypadków noworodków zakażonych kiłą, co spowodowało ponad 40 zgonów i poważne komplikacje zdrowotne.

„Każde niemowlę stworzone z syfilisem reprezentuje tragiczne systemy” – stwierdziła Gail Bolan, kierownik Wydziału Zapobiegania Chorobom przenoszonym drogą płciową CDC. „Wystarczy łatwe przenoszenie chorób przenoszonych drogą płciową, upewnienie się, że leczenie antybiotykowe pozwoli uniknąć tego ogromnego bólu serca, a pomoc zagwarantuje zdrowy początek następnemu pokoleniu obywateli USA”.

Wskaźniki rzeżączki wzrosły wśród mężczyzn i kobiet w 2016 r., Niemniej jednak największy wzrost (22%) dotyczył mężczyzn, a wiele zupełnie nowych sytuacji rzeżączki dotyczyło mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych. W raporcie dodatkowo zwrócono uwagę na rosnące niebezpieczeństwo sprzeciwu leków wobec pozostałej, czyli ostatniej terapii rzeżączki.

CDC powiedział, aby powstrzymać wzrost stawek STD

  • Stan i zdrowie lokalne z pewnością muszą ponownie skupić się na zapobieganiu i radzeniu sobie z tymi schorzeniami.
  • Lekarze z pewnością powinni traktować diagnostykę i terapię chorób przenoszonych drogą płciową jako standard opieki, szczególnie w przypadku kobiet w ciąży oraz mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych.
  • osoby z pewnością muszą swobodnie rozmawiać o chorobach przenoszonych drogą płciową, regularnie poddawać się testom i minimalizować niebezpieczeństwo używania prezerwatyw lub monogamii.

Antybiotyki z pewnością mogą wyleczyć wszystkie trzy schorzenia. Jednak nieodkryte i nieleczone choroby przenoszone drogą płciową mogą powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak na przykład bezpłodność, śmiertelna ciąża pozamaciczna, poród martwy i zwiększone zagrożenie chorobą HIV, zgodnie z CDC.

Informacje WebMD od dostawcy HealthDay: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 26 września 2017 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 czerwca 2017 r. (HealthDay News) – nowością badania są zarazki narządów płciowych, które mogą wpływać na przenoszone drogą płciową i wirus-2, prawdopodobnie pomagając chronić kobiety przed wszystkimi tymi infekcjami.

„Osobnik ma wiele typów drobnoustrojów, które przeżywają w społecznościach zwanych mikrobiomem; są one niezwykle ważne dla zdrowia kobiety” – stwierdził główny autor, Amerson. W rzeczywistości jest studentką, która jest doktorantką wydziału medycznego Uniwersytetu Teksasu w Galveston.

Naukowcy przeprowadzili kilka eksperymentów laboratoryjnych, aby obserwować różne środowiska bakteryjne, dokładnie jak dobrze wirusy przetrwały i namnażały się. Grupa Amersona wykorzystywała przeszczepiony mikrobiom pochwowy od zdrowszych dawców.

Kraje z dodatkowymi Lactobacillus zarazki uznano za większą ilość środowiska, które jest zdrowe. Lactobacillus opiera się zwykle na mieszance zarazków w pożytecznym, wyjaśniają naukowcy.

Odkryli, że wirus opryszczki-2 jest bardziej pospolity w krajach, które zawierają mniej Lactobacillus. Naukowcy odkryli wyniki mieszania wirusa Zika, a ponadto stwierdzili, że wskazuje to na bardziej szczegółowe rodzaje zarazków mogą wpływać na replikację Zika. Oczekuje się, że dalsze badania pozwolą ustalić, jakie rodzaje drobnoustrojów wpływają na Zika, stwierdzili detektywi.

„W przypadku spotkania z wirusami, takimi jak te, które są odpowiedzialne za te bakterie pochwy, ograniczają chorobę lub mogą jej zapobiegać, zmieniając frazę genów w komórkach narządów płciowych” – oświadczył Amerson w informacji prasowej opublikowanej przez Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne.

Odkrycia zostały zaprezentowane tydzień, który jest ostatnią doroczną konferencją Towarzystwa Mikrobiologicznego Stanów Zjednoczonych w Nowym Orleanie. Badania przeprowadzone na konferencjach są ogólnie uważane za wstępne, dopóki nie zostaną opublikowane w recenzowanym czasopiśmie.

Informacje WebMD z HealthDay DOSTAWCA: Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne, wprowadzenie wiadomości, 2017 Copyright © 2013-2018 HealthDay czerwiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Steven Reinberg

HealthDay Reporter

WTOREK, 25 września 2018 r. (HealthDay News) – liczba przetrwałych noworodków wzrosła prawie trzykrotnie w ciągu ostatnich kilku lat, poinformowali we wtorek amerykańscy urzędnicy ds. Zdrowia.

Sytuacja podskoczyła z 362 w 2013 r. Do 918 w 2017 r. – to najwięcej od dwóch dekad. Sytuacje odnotowano w 37 stanach, głównie na zachodzie i południu.

„Odnotowaliśmy wzrost liczby przypadków kiły wśród kobiet w wieku rozrodczym i naprawdę nie jest zaskakujące, że wśród kobiet obserwuje się wzrost” – stwierdziła główna badaczka dr Gail Bolan, kierownik działu prewencji w amerykańskich ośrodkach kontroli zakażeń i Zapobieganie.

Dodała, że ​​nie ma prostej odpowiedzi na pytanie, dlaczego występują te wzrosty. Kiła jest z pewnością związana z biedą, więzieniem i bezdomnością, stwierdził Bolan.

Zauważyła ponadto, że w przypadkach, w których system percepcyjny nie jest zaufany, nasila się kiła.

„To właśnie te czynniki są społeczno-ekonomiczne, w których tkanina naszej kultury naprawdę się strzępi, dlatego panie, które przyjmują dzieci z syfilisem, tak naprawdę odnoszą się do korzyści” – stwierdził Bolan.

Jak twierdzi agencja, wzrost liczby dzieci chorych na tę chorobę jest echem wzrostu zachorowań na kiłę wśród kobiet w wieku rozrodczym. Raport odkrył, że syfilis wyprzedza inne osoby do narodu narodowego. Odkrycia zostały wysłane 25 września do CDC standardowy raport z nadzoru.

Większość kobiet, które rodzą dzieci zakażone kiłą, nie otrzymała opieki, jaką jest prenatalny Bolan. Przepisy wymagają, aby większość kobiet była badana na kiłę na pierwszym egzaminie prenatalnym, wyjaśniła.

Bolan dodatkowo stwierdził, że kobiety zagrożone kiłą muszą z pewnością zostać ponownie przebadane do trzeciego trymestru. Stwierdziła, że ​​jeśli choroba zostanie wykryta wcześnie, prosty zastrzyk z pewnością może wyleczyć zarówno opiekuna, jak i płód.

Kobieta, która jest zarażona, nieleczona, ma 80% szans na przeniesienie choroby na swoje dziecko, twierdzi CDC. Bolan stwierdził, że za każdym razem, gdy pojawia się małe dziecko z kiłą, można je leczyć, niemniej jednak istnieje groźba uszkodzenia narządów prowadząca do głuchoty i opóźnionego rozwoju.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 12 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – lek z chlamydii wydaje się bezpieczny i prawdopodobnie skuteczny, próba jest wczesna.

Badania okresu 1 obejmowały 35. Te, które dostały dwa możliwe zastrzyki, rozwinęły się na zarazki, jednak konieczne jest przeprowadzenie pełnej, znacznie większej oceny, zanim szczepionka zostanie przygotowana dla ogółu społeczeństwa, w tym naukowców.

„Szczepionka, która jest skuteczna przeciwko chlamydii, może mieć olbrzymie ogólne ubezpieczenie zdrowotne i skutki finansowe” – stwierdził główny badacz Frank Follmann. Mógłby być kierownikiem immunologii chorób zakaźnych podczas Center for Vaccine analysis w Statens Serum Institute w Kopenhadze w Danii.

„Oto obiecujący krok, który jest pierwszym szlakiem do stworzenia szczepionki” – stwierdził. „Szczepionka [wirusowi brodawczaka ludzkiego] pokazuje nam dokładnie, jak skuteczne może być szczepienie przeciwko infekcji przenoszonej drogą płciową. Chcemy zrobić dokładnie to samo z chlamydiami i, mówiąc krótko, połączyć obie szczepionki”.

Wyniki tych badań naukowych są zachęcające i przygotowywane są większe badania, stwierdził Follmann. „Celem jest szczepienie dziewcząt [i być może chłopców], wyjaśnił, zanim staną się one aktywne seksualnie.

Jeden specjalista stwierdził, że odkrycia ujawniają przysięgę.

„Stworzenie szczepionki przeciwko chlamydii jest wyzwaniem” – powiedział Fred Wyand, rzecznik Stowarzyszenia Zdrowia Seksualnego Stanów Zjednoczonych. „Analiza daje wystarczający powód, aby mieć nadzieję, że szczepienie, które pewnego dnia zapobiegnie chlamydii, będzie możliwe, ale cel ten opiera się na najbliższej przyszłości”.

Na razie, włącznie z Wyandem, „ważne jest, aby pamiętać, że chlamydia jest bez wysiłku identyfikowana, leczona i leczona. To jest powód, dla którego tak ważne jest sprawdzenie, a specjaliści, tacy jak CDC, zalecają chlamydię, która jest podawana corocznie przez kilka osób. aktywne kobiety w wieku do 25 lat ”.

W próbie szczepień kobiety zostały losowo przydzielone do jednej z dwóch różnych szczepionek lub placebo.

Wszystkie panie, które otrzymały szczepionkę, wytwarzały przeciwciała przeciwko chlamydiom, ale jedna z wielu szczepionek, zwana CTH522: CAF01, produkowała prawie sześć razy więcej przeciwciał w porównaniu z inną szczepionką, jak odkryli detektywi.

To jest formuła, którą naukowcy uważają, że z pewnością należy realizować. Naukowcy zauważyli na podstawie tych wyników, jednak nie ma pewności, że szczepionka ochroni kogoś przed chlamydią lub czy ochrona będzie trwała przez długi czas.

15 maja 2018 r. – Kalifornia odnotowała znacznie ponad 300 000 sytuacji w 2017 r., O 45% więcej niż pięć lat wcześniej.

Departament Zdrowia Publicznego Ca (CDPH) powiedział, że ceny były najwyższe wśród kobiet, podczas gdy mężczyźni stanowili wiele przypadków plusów.

Jeśli nie jesteś leczona, może dojść do chlamydii i rzeżączki, długotrwałej i ciąży pozamacicznej, jeśli płód wyrasta z macicy. Kiła może powodować utratę wzroku, utratę słuchu i dylematy neurologiczne.

W raporcie odnotowano 30 martwych urodzeń wynikających z sytuacji kiły, liczba ta jest najwyższa od ponad dwóch dekad.

„Zrozumieliśmy, jak sobie poradzić z kiłą, biorąc pod uwagę, że lata XX wieku są wczesne. Obserwowanie, jak powraca podobny do tego, jest tylko oznaką niepowodzenia w zakresie zdrowia, jakim jest sieć publiczna” – mówi dr Jeffery Klausner, nauczyciel leków dotyczących University of Ca, l. a., powiedział Associated Press.

Klausner zwrócił uwagę na Kubę, Tajlandię i Białoruś, które mogły praktycznie wyeliminować przypadki syfilisu wśród niemowląt, poinformował AP.

„Chorobom przenoszonym drogą płciową można zapobiegać poprzez regularne używanie prezerwatyw, a wiele chorób przenoszonych drogą płciową można leczyć antybiotykami” – stwierdziła dyrektor CDPH dr Karen Smith w oświadczeniu.

„Regularna ocena i terapia stały się bardzo ważne dla osób, które są blisko aktywne, również dla osób, które nie mają żadnych objawów” – dodał Smith. „Wiele osób zakażonych chorobą przenoszoną drogą płciową nie ma o tym pojęcia”.

Wskaźniki chorób przenoszonych drogą płciową faktycznie rosły w całym kraju od dłuższego czasu, zgodnie z amerykańskimi Centrami Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom. Znacząco ponad 2 miliony zupełnie nowych przypadków chlamydii, rzeżączki i kiły odnotowano w 2016 roku, absolutnie najbardziej ostatnim roku, w którym można uzyskać dane, zgodnie z rozwiązaniem kablowym.

Informacje WebMD z HealthDay Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

       

         HealthDay Reporter        

ŚRODA, 7 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Nieuleczalna, oporna na antybiotyki rzeżączka w USA zmieniła się w mrożącą krew w żyłach możliwość, zwiększając problemy, których ludzie mogą kiedyś potrzebować, aby żyć z zarazkami przenoszonymi drogą płciową.

Niemniej jednak teraz jest powód do nadziei. Nowo opracowana pigułka, która jest antybiotykiem, okazała się skuteczna w leczeniu rzeżączki w bardzo wczesnych badaniach medycznych.

Naukowcy twierdzą, że zoliflodacyna okazała się skuteczna w leczeniu zakażeń rzeżączką dotyczących dróg moczowych i dróg rodnych.

„Rzeżączka jest odporna na każdy antybiotyk, który kiedykolwiek był w niej przydatny, dlatego dziś poważnie podchodzimy do naszej ostatniej kuracji antybiotyków, których możesz użyć” – powiedziała główna badaczka dr Stephanie Taylor, choroba zakaźna w Nowym Orleanie .

„To będzie niezwykle, niezwykle zachęcające, jako potencjalny zupełnie nowy antybiotyk” – powiedział Taylor, kierownik medyczny w Louisiana State University-CrescentCare Sexual Wellness Center.

Szczegóły dotyczące adresu e-mail do analizy zostaną wysłane do 8 listopada marka New England Journal of Medicine.

Wskaźniki rzeżączki faktycznie znacznie wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat w USA.

W 2017 roku w całym kraju zgłoszono ponad 555,600 sytuacji, co stanowi wzrost o 18% w porównaniu z rokiem poprzednim, jak stwierdziła dr Susan Blank, zastępca komisarza ds. Ubezpieczeń zdrowotnych i higieny psychicznej w Nowym Jorku. W latach 2013-2017 ceny rzeżączki wzrosły o 67%.

„Jest to infekcja, która szybko rozprzestrzenia się w USA” – stwierdził Blank. „Widzimy dość znaczny wzrost, który jest gwałtowny. Rzadko kiedy jest śmiertelny, niemniej jednak z pewnością może to mieć głęboki wpływ na jakość”.

Obecnie ludzie, którzy mają rzeżączkę, otrzymują zastrzyk ceftriaksonu, antybiotyku, który jest skuteczny tylko w przypadku zarazków, stwierdził Taylor.

„Wszyscy wiemy, że rzeżączka ma niewiarygodną zdolność przeciwdziałania antybiotykom” – stwierdził Blank. „Tam, gdzie jesteśmy dzisiaj, nieuleczalna rzeżączka jest rzeczywiście możliwa”.

Nieleczona rzeżączka może powodować bezpłodność u osób, wraz z zapaleniem miednicy, ektopowym macierzyństwem i destrukcyjną chorobą stawów, stwierdził Blank. Dzieci dotknięte rzeżączką przez zakażone matki mogą zostać oślepione.

„Rzeżączka znacznie ułatwia również przenoszenie się choroby HIV między kochankami stosunku płciowego” – stwierdził Blank, który napisał artykuł redakcyjny dotyczący nowego procesu.

W tym badaniu klinicznym 141 osób zoliflodacyna okazała się prawie tak silna jak ceftriakson.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 kwietnia 2018 r. (HealthDay News) – Obywatele nas powinni spodziewać się, że superodporny typ tego typu, który jest obecny w Wielkiej Brytanii, szybko osiągnie te brzegi, twierdzą specjaliści od odnowy biologicznej.

Wcześniej w tym sezonie lekarze zdiagnozowali osobę w Anglii z powodu rzeżączki, która może nigdy nie zostać wyleczona z powodu bakterii przenoszonych drogą płciową.

Jest to szokujące dla ogółu społeczeństwa, ale nie jest to nieprzewidziane dla tych, którzy są uznawani, stwierdzili urzędnicy ds. Zdrowia.

„Rozwój przez rzeżączkę może być procesem, który jest nieubłagany” – stwierdził dr Edward Hook, specjalista chorób zakaźnych z University of Alabama w Birmingham. „Zaczęło się natychmiast po antybiotykach, które po raz pierwszy stosuje się w leczeniu rzeżączki, a potem postępuje. Jest nowoczesny i dość przewidywalny”.

– O ile nie zostaną opracowane zupełnie nowe antybiotyki przeciwko rzeżączce lub nawet szczepionka, większość tych ekstremalnych sytuacji zaczyna pojawiać się w Stanach Zjednoczonych – stwierdził Hook.

Dr Bruce Farber zgodził się. Mógł być głównym chorym na choroby zakaźne w North Shore University Hospital w Manhasset w Nowym Jorku, a także w dłuższym szpitalu wyspiarskich Żydów w New Hyde Park w stanie Nowy Jork.

„Odporna rzeżączka występuje obecnie w całych Stanach Zjednoczonych” – stwierdził Farber. „To nie jest taki szczep, o jakim właśnie się dowiedziałeś z Wielkiej Brytanii, co może być niezwykłe, ale ogólnie rzecz biorąc, takie sytuacje się zdarzają”.

Rzeżączka, znana również jako „klaśnięcie”, należy do najbardziej globalnych.

Według roku Światowej Organizacji Zdrowia, infekuje około 78 milionów osób na całym świecie.

W Stanach Zjednoczonych, według roku Amerykańskiego Ośrodka Kontroli i Zapobiegania Chorobom, wzrost odnotowano w USA, skacząc o prawie 19% w 2016 r. W stosunku do poprzedniego roku.

Dr Amesh Adalja jest po prostu uczonym, który jest starszym rangą w Johns Hopkins Center for wellness w Baltimore. „Częstość występowania rzeżączki rośnie, ponieważ wiąże się ona z niebezpiecznymi zachowaniami seksualnymi, a te odporne szczepy wkroczą w epidemię rzeżączki w USA” – stwierdził.

„Wysoce rzeżączka, która jest prawdopodobnie jednym z najpilniejszych zagrożeń chorobami zakaźnymi, z jakimi mamy do czynienia, jest prawdopodobnie odporna na antybiotyki. Oto prawdziwa perspektywa klinicystów doświadczających nieuleczalnych szczepów zarazków” – ostrzegła Adalja.

Serena Gordon

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Ruch #MeToo dał wielu naszym obywatelom wgląd w nieznany im świat, a wielu mogło zadać sobie pytanie: „tylko co oni sobie myśleli?”.

Tak się składa, że ​​może wcale nie musieli dużo myśleć. Z zupełnie nowych badań wynika, że ​​prawie 9% mężczyzn i kobiet w Stanach Zjednoczonych odczuwa stres spowodowany problemami z radzeniem sobie z uczuciami, które są popędami i zachowaniami seksualnymi.

Niemniej jednak przestrzeń między płciami była niewielka: po prostu ponad 10% mężczyzn wykazywało kompulsywne zachowania, które są seksualne w porównaniu z 7% kobiet.

“Historycznie uważano, że kompulsywne zachowania, które są seksualne głównie u mężczyzn. Ale kobiety mogą pokazywać, że mają problemy z radzeniem sobie z popędami, które są również zachowaniami seksualnymi” – stwierdziła autorka badań Janna Dickenson. Jest stypendystką z tytułem doktora habilitowanego na University of Minnesota w Minneapolis.

Dickenson wyjaśnił, że takie działania mogą się często różnić. „Niektóre osoby mogą wyjątkowo się masturbować, dlatego wyjaśniła, dodając, że zachowania seksualne stają się problemem, gdy wpływają na twoje życie w sposób, który jest destrukcyjny, ponieważ przeszkadza w zdolności do pracy, lub ktoś może płacić za seks tak bardzo, że szkodzi finansowo.

A zatem, czy to oznacza, że ​​ludzie tacy jak hollywoodzki potentat Harvey Weinstein muszą z pewnością zostać wybaczeni za odbiegające od normy i potencjalnie przestępcze zachowanie?

„Kiedy ktoś staje przed wyzwaniem i istnieje kategoria dla tego problemu, generalnie nie oznacza to, że usprawiedliwia to zachowanie. [W takich przypadkach] istnieje łącze między hiperseksualnością a brakiem zgody na tę stronę, jednak jest to kilka problemów które są oddzielne, może być trudne do odłożenia na bok ”- wyjaśnił Dickenson.

Michael Klein ze szpitala Gracie Square Hospital w Nowym Jorku stwierdził, że trudno jest poruszyć konkretne sytuacje, ale „jest możliwe, że te głośne sytuacje odzwierciedlają przykłady kompulsywnych zachowań, które są seksualne. Niemniej jednak można to lepiej wyjaśnić innym rzecz, taka jak na przykład użycie naładowanej dynamiki mocy w kontekście jakiegoś innego stanu [psychologicznego] lub dowolnej mieszanki aspektów ”.

specjaliści faktycznie od dawna debatują, czy może to być zaburzenie rzeczywiste, czy też impulsowe. To, co dokładnie jest typowe dla problematycznych zachowań, które są seksualne, pomimo tego, jak naprawdę jest kategoryzowane, to znaczące problemy z zarządzaniem intymnymi emocjami, popędami i zachowaniami do poziomu, który powoduje stres i niepełnosprawność.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 5 grudnia 2016 r. (HealthDay News) – Brazylijskie woskowanie bikini i porównywalne sposoby pielęgnacji indywidualnej mogą być bardzo popularne, jednak wiążą się z podwyższonym ryzykiem nabycia nowych produktów.

Analiza wykazała, że ​​osoby regularnie pielęgnujące zamki łonowe są 3 do 4 razy bardziej podatne na zakażenia przenoszone drogą płciową, takie jak na przykład indywidualny wirus brodawczaka () lub.

„Pielęgnacja wiąże się z większym ryzykiem, które jest zgłaszane przez samych siebie, a także w przypadku osób, które zwykle czyścą lub usuwają zamki, związek jest również większy” – stwierdził główny badacz dr Charles Osterberg. Jest profesorem, który jest asystentem i chirurgiem na zajęciach medycznych University of Texas Dell w Austin.

Niemniej jednak analiza nie wykazuje związku przyczynowo-skutkowego, który jest bezpośredni między pielęgnacją łonową a infekcjami przenoszonymi drogą płciową, absolutnie została stworzona po to, aby pokazać dopasowanie między tymi aspektami.

Osterberg stwierdził, że pielęgnacja i eliminacja włosów łonowych jest na całym świecie coraz bardziej popularna wśród mężczyzn i kobiet, ponieważ opinia publiczna faktycznie zmieniła się, jeśli chodzi o część ludzkiej anatomii, która blokuje czystość i atrakcyjność.

Aby sprawdzić, czy to uwodzenie może mieć jakikolwiek związek z infekcjami przenoszonymi drogą płciową, Osterberg i ich rówieśnicy przeprowadzili ankietę wśród 7580 USA.